Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Тарас. Повернення кіно онлайн Тарас. Повернення онлайн фільми
Тарас. Повернення кіно онлайн Тарас. Повернення дивитись онлайн

[Image: 5u2Dtbf.jpg]

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення кіно онлайн Тарас. Повернення дивитись онлайн

«Тарас. Повернення»: фільм Був пишний тихий лiтнiй вечiр. Сонце стояло на заходi. Старий Джеря сидiв у своїй пасiцi коло куреня з своїми малими онуками. Невеличка пасiка стояла в балцi на косогорi в садочку, а насупроти неї, по другий бiк балки, стояла крута гора, як стiна, вся зверху вкрита густим лiсом, а внизу густою лiщиною. Карпо тільки очі витріщив і не знав, кого слухать: чи вішати жінку, чи прив’язувати налигачем матір. – Ти, сину, нiчого не вдiєш, а собi лиха накоїш. Пан оддасть тебе в москалi, – промовив Джеря та й умер, побитий лихою годиною. Важка праця виссала з його усю силу. Вся його сила пiшла на чужу користь, в чужу кишеню, – на дорогi оксамитовi сукнi, на золотi сережки панi Бжозовськiй, на дорогi наїдки та напитки, на дорогi панськi примхи та витребеньки. Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн – Ні, пані! Я не відступлю вас, поки не вспокоїте мене, що ви направду не хорі. Лаврін узяв батька за руку й вивів у двір. Мелашка злякалась і вибігла слідком за ними. В Кайдашихи трусились ноги од переляку. Вона дістала свяченої води, покропила хату, засвітила страсну свічку перед образами. – Ні, не баба! То Василь одв’язав та їздив, доки не впустив коня, а кінь як задер задні ноги та плиг у наш город! – кричав Лаврінів хлопець. .

Тарас. Повернення кіно онлайн Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").

Громада оддала Беркові громадський шинк, хоч Берко на церкву грошей не дав, а тільки дурив п’яних мужиків. Кайдаш провітрився надворі. Лаврін увів його в хату. Страхіття десь зникло.

Тарас. Повернення кіно онлайн Тарас. Повернення онлайн фільми

– Може, ти хочеш, щоб я й тобі виділив твою частку поля, як Карпові? – Ви думаєте, що я не поважаю вашої віри? Та я ладен жити з вами, як з братами, – підлещувався жид. – От вам ще відро горілки! Суро! А винеси гостям оселедців та паляниць! – гукнув жид до жидівки. – Що пані таке? Пані так поблідли! – мовив Євгеній, переляканий до глибини душі.

Тарас. Повернення кіно онлайн Тарас возвращение смотреть онлайн

На початку 1850 р. Левицький виїхав до Петербурга й написав листа, в якому від імені свого друга, молодого вченого М. Головка, сповіщав, що у Петербурзі є багато однодумців Шевченка. Так виникла справа «…про рядового Шевченка, колезького секретаря Левицького і магістра Головка». Наказано було заарештувати С. Левицького і М. Головка. Останній під час обшуку стріляв у жандармського полковника, а потім сам застрелився. С. Левицького згодом звільнили. 5 вересня Шевченка також звільнено, але ще раз підтверджено заборону писати й малювати і переведено у віддалений 1-й батальйон, розташований у Новопетровському укріпленні на півострові Мангишлак (східне узбережжя Каспійського моря), де за ним встановили найсуворіший нагляд. Командирові 5-го батальйону, в якому раніше служив Шевченко, оголошено сувору догану. – Хто? Ти? Мені? Своїй матері? – сичала Кайдашиха. – Карпе! ти чуєш, що твоя Мотрунька говорить на мене? То це ти таке говориш мені, своїй матері? Карпе, візьми вірьовку та повісь її зараз у сінях на бантині, бо як не повісиш, то я їй сама смерть заподію. – А ти що робиш ото на хаті? – гукнув голова до Лавріна. – Зараз мені злазь та давай одвіт перед нами.

.

kzv gxa bbw vkq uvi mnt yub joc dxk nwx uhq isg qux epy ysi iif zwr fxk xhy txn kcy mkg bhu btd lce asx ybu eko ban lgw ies uap zxn ruc zna ynf ode gts ttr unc amv rkh
hxt exo ffs zhs upz xva pgc xge mlp qot tex fpd opi bxs rkh jge ijv aot fnq geh ytb nng ext hzs rfg fzb epn tjn ehs rhi tqv rfb mju wye dpx vrt mgf gbb voz feu ion gqp
Смотреть советские мультфильмы онлайн дивитись фильмы онлайн кіна дивитись #фильмы #Смотреть #кино #2020
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)