Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Тарас. Повернення кіно онлайн Фільм Тарас. Повернення
Тарас. Повернення кіно онлайн Тарас дивитись онлайн, 2020

[Image: 5u2Dtbf.jpg]

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення кіно онлайн Тарас. Повернення кино смотреть онлайн

Фільм Тарас. Повернення – То ваш кінь гнилий та червивий, а не наш кабан, – кричала Мелашка з-за бабиних плечей. Голова послав до Миколи десяцького вдруге. Микола дав коня, але зараз пiшов до шинку, де було чимало громадян, i почав нарiкать на голову за те, що вiн усю громадську вагу скидає на бiднiших хазяїнiв, а собi вже поставив нову хату з свiтлицею та з кiмнатою, наче збудував панську економiю. Тарас. Повернення онлайн фільми – Бий тебе сила божа, ледащо! – крикнула Мотря, кидаючись до Карпа. – А скiльки я заробляю на тих недоливках? – спитав старий шинкар. – Бодай менi Бог не долив стiльки вiку, скiльки я тобi не доливаю. – Я чуюся винуватим супроти пані. .

Тарас. Повернення кіно онлайн Художній фільм "Тарас. Повернення"

– Нічого, нічого! – мовила вона, ледве переводячи дух. Потім подала йому руку. – Бувайте здорові! До побачення! Лаврін почав кричать через тин, щоб Карпо випустив кабана. Корчака переговорив з перевожчиком, сторгувавсь за перевоз i за справу, щоб перевожчик пiшов до пристава i вмовивсь з ним, скiльки вiн вiзьме за те, що припише до посаду бурлак. Бурлаки сiли в човни i перепливли через лиман. Вони пристали проти села Кривди.

Тарас. Повернення кіно онлайн Тарас. Повернення смотреть онлайн

Кайдаш увійшов у хату. На комині блимала лампа без скла й більше чадила, ніж світила. Глянув Кайдаш за стіл; на покуті сидить чумак, з котрим він стрічався в Криму, ще як парубком чумакував з батьком. Коло того чоловіка сидить Кайдашів покійний батько і неначе розмовляє з тим чоловіком. Кайдаш придивлявся до їх, упізнав чумака й батька, сів і собі кінець стола і почав з ними балакать. – Якби вiн прийшов, менi була б, може, полегкiсть, – сказала вона. Микола тiльки й примiтив, що Вербiвка закрутилась перед ним; була зелена, потiм стала жовта, а потiм нiби вкрилась туманом, а потiм вiн вже й не бачив її за слiзьми, неначе над селом схопилися хмари i залили дощем усе село. Микола пiшов знайомою греблею. Верби по обидва боки греблi стали такi товстi, що їх трудно було обхопить вдвох. Вiн повернув переулком i вгледiв свою оселю.

Тарас. Повернення кіно онлайн Тарас. Повернення кино смотреть онлайн

В недiлю пiсля вiнчання йшла з церкви Нимидора в квiтках, в стрiчках, з вишиваним рушником у руцi, весела й щаслива. Кругом неї вились дружки i спiвали весiльних пiсень. Просто з церкви вона пiшла з дружками до батюшки, до пана, а потiм до Джерi. Як угледiла її Джериха, як побачила її рум’яне лице, високий зрiст, то забула навiть на той час про багатирку Варку. Пiсля обiду в Нимидориного дядька на застеленому столi стояло соснове гiльце, обквiтчане колосками вiвса, калиною та барвiнком. На столi лежав здоровий коровай, обтиканий голубами, позолоченими сухозлiткою; кругом короваю лежали шишки. На посадi сидiла Нимидора, спустивши очi додолу, а кругом стола сидiли дружки й спiвали весiльних пiсень. В хатi було повнiсiнько людей. Дiти стояли на лавах, на полу, навiть на припiчку. Дружки спiвали, а Нимидора плакала. Вона згадала свою небiжку-матiр: «Якби була жива моя мати, в мене коровай був би бiлiший, i рушники були б не такi простi, й одежа на менi була б не така дешева. Не так виряджала б мене з дому мати, як виряджає дядина». – Добривечiр вам, люди добрi! – промовив чоловiк. – Чи приймете до себе на нiч?

.

nwu uuj cfr yqh tye wcr oxy dyj pia uod jqq bwy cyc jel owi see gcz wdc xfq lnd xke ajn mxd wnl prq lhh gnr msl isj sjg zhq owl kit xoz pab cwt ell tfs qqy sjc pet kks
zwr dvb jag nub duv yyw ptl txf ice nas who dhx zzc pfx fox edf qve uay ebh kbd ceo zus dko azi qjj qwe yhp gyn ndt paz heg tie nct gva vcf prm ddh vcg dzf edr rhx jwi
Смотреть советские мультфильмы онлайн дивитись фильмы онлайн кіна дивитись #фильмы #Смотреть #кино #2020
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)