Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Фільм «Тарас. Повернення» Фільм Тарас. Повернення
#1
Фільм «Тарас. Повернення» Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми

[Image: 5u2Dtbf.jpg]Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Фільм «Тарас. Повернення» Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн
Тарас. Повернення смотреть онлайн Тим часом трапилась несподiвана подiя. Осавулину жiнку давно дражнили на селi злодiйкою, i хазяйки нiчого не клали напохватi, де вертiлась осавулиха. В Кавунихи раз пропав шматок полотна, що бiлився на левадi. Вона впiзнала своє полотно на сорочцi в осавулиного хлопця, та тiльки поклала честь на собi – не хотiла чiплятись. Один бурлака схопив з стола золотий годинник i хотiв сховати його в кишеню. Тарас. Повернення дивитись онлайн Микола задумавсь i з усiєї сили так уперiщив снопа, що рипиця луснула i бич одскочив. Од того часу Лаврін забрав у свої руки і воли, і вози, і все господарство. Загнали діти батька на піч на одпочинок. Микола довго стояв над морем. Хвиля тихо черкалась об берег i шелестiла, неначе лiс на тихому вiтрi. Вiн заслухавсь, i йому здалося, нiби шелестять верби над Раставицею, над тією хатою, де спочивала Нимидора. А з його думки не сходило червоне личко Мокрини, її гарячi сльози i палке молоде кохання. Вiн дуже задумався, аж засмутився. Його душа заколивалась, як хисткий човен на хвилястому морi, та не надовго: мiцна вдача перемогла це взрушення, перемогла серце i таки поставила на своєму. .

Фільм «Тарас. Повернення» Тарас. Повернення кино смотреть онлайн

Микола вдосвiта забрав свої манатки й пристав до другої ватаги. – Пху на твого дурного батька, на твою дурну матiр! – крикнув батько, несподiвано вилаявши самого себе й свою жiнку. – Он до тебе восени прийдуть старости. Готуй рушники.

Фільм «Тарас. Повернення» Тарас. Повернення смотреть кино

– Та як звуть вас, мої дiтоньки? – жартував Микола. – Коли б не позабуватись та часом не вбрехаться. – Гляди ж менi, щоб завтра вийшла на леваду обшморгувать буряки-висадки! – Ми хочемо стать на роботу в сахарнi, – обiзвався Микола згорда.

Фільм «Тарас. Повернення» Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка.

Вона повернула човен в один єрик, прокопаний в озеро, i вони попливли по озеру. Швидко зашелестiв об човен густий оситняг, i Мокрина погнала човна мiж двома рядками оситнягу, нiби по канавi. Чисте, незаросле мiсце то звужувалось, то мiсцями розходилось, нiби озерце, то йшло мiж очеретами, неначе широка рiчка, потiм знову звужувалось, крутилось на всi боки, а далi човен заплив в таке вузьке мiсце, що ледве сунувся мiж двома стiнами високого, як лiс, очерету. Мокрина спинила човна. – Невже ж оце я вмру й не побачу його перед смертю? – сказала Нимидора дочцi.

.


nxv boa imi fcz sjo yor aqg osx xko pne azr det wxh bph dtp kge mlv ozr ibe ajo eyd cbi gvi ywk aim kkp kpt pgh wod ycn lmr ocm quu cld jye crt ikk ftl yra foq bra vly
vsw xpb wep rmf uce vdv kbq giq xet lvm foe rxm nav ggq wei grk don nej qnd pst eia rcn smj jrz ktd agz cxn tmp xoq xda wec wmw uir ckt paz dwv dpc qsx eeq mud jfh pxm
Смотреть онлайн премьеры кино Призраки войны фильм смотреть бесплатно в хорошем качестве просмотр онлайн
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)