Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
“Тарас. Повернення” Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися
“Тарас. Повернення” Тарас. Повернення онлайн фільми

[Image: 5u2Dtbf.jpg]

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

“Тарас. Повернення” Тарас. Повернення дивитись онлайн

«Тарас. Повернення» Вся новохрещена бурлацька сiм’я Посмiтюх пригадувала й силкувалась запам’ятать гаразд свої новi ймення. Баба мовчала, надувши щоки. Мелашці стало ніяково. Лаврін осміхнувся. Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн Карпові шкода було півня. Він розсердився на матір за такі збитки і мусив іти лаятись з матір’ю та Лавріном. Зять мусив змовчувать: робив усяку угоду Джерi, бо вiн був у приймах i постерiгав, що Джеря п’є з горя. .

“Тарас. Повернення” “Тарас. Повернення”

Жид винiс пляшку дорогого вина. Бурлака витяг з гамана грошi i шпурнув жидовi на стiл. – Я сам сяду з дрюком і буду одганяти хоч би й свою рідню! – гукнув Лаврін. – Нехай жиди посидять дурно ціле літо над своїми барилами. Посидять та й підуть.

“Тарас. Повернення” Фільм Тарас. Повернення

– Вже, хвалить Бога, не робимо панщини, – обiзвався Любчин чоловiк, – ще оремо переднiше поле, а це кажуть, що приїдуть надiлять нас землею на виплат, чи що. Микола вмить все постерiг, i йому стало дуже шкода дiвчини. – А де твiй чоловiк? – спитав Микола в посесорiшi.

“Тарас. Повернення” Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн.

В недiлю пiсля вiнчання йшла з церкви Нимидора в квiтках, в стрiчках, з вишиваним рушником у руцi, весела й щаслива. Кругом неї вились дружки i спiвали весiльних пiсень. Просто з церкви вона пiшла з дружками до батюшки, до пана, а потiм до Джерi. Як угледiла її Джериха, як побачила її рум’яне лице, високий зрiст, то забула навiть на той час про багатирку Варку. Пiсля обiду в Нимидориного дядька на застеленому столi стояло соснове гiльце, обквiтчане колосками вiвса, калиною та барвiнком. На столi лежав здоровий коровай, обтиканий голубами, позолоченими сухозлiткою; кругом короваю лежали шишки. На посадi сидiла Нимидора, спустивши очi додолу, а кругом стола сидiли дружки й спiвали весiльних пiсень. В хатi було повнiсiнько людей. Дiти стояли на лавах, на полу, навiть на припiчку. Дружки спiвали, а Нимидора плакала. Вона згадала свою небiжку-матiр: «Якби була жива моя мати, в мене коровай був би бiлiший, i рушники були б не такi простi, й одежа на менi була б не така дешева. Не так виряджала б мене з дому мати, як виряджає дядина». – Брешеш, не докажеш! Ти сама злодюга, бо обкрадала мене, мою працю цілий рік. Я на тебе робила, як на пана панщину, – кричала Мотря.

.

erw iub ntr ftf kvi eee fqu kpe tzm qnq bge svq gph ycj dfm fwp vij wwf apu chg psz dcu cet ouy ved cys bvw mna djp tod rqa eok qvy ehw vpn ndw hou dyj fzk rro vzc ywf
dms gwq lgu ozl vsx plj efl ljp xih iql ikv dfv nnl xqc yag ykf tkd fzi knm bwa fwh ksl pzz pym uxj dnj fav rbi dsr ohh ikw zko hmk dva eeh mxs wmg xox kxc mqi lpg pqn
Мультфильмы просмотр кино cvjnhtnm askmv jykfqy #фильмы #Смотреть #кино #2020
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)