Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
дивитися фiльм Захар Беркут без реєстрації 9s
#1
дивитися фiльм Захар Беркут без реєстрації 9s

[Image: bec3072afd6ea80f579f0c7d50d10035.jpg]

Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут

Фільм режисера Ахтема Сеітаблаєва у співпраці з американським колегою Джоном Віном, виробництва Kinorob та Cinema Day за підтримки Державного агентства України з питань кіно, виходить на великі екрани 10 жовтня 2019 року.

Зйомки проходили влітку 2018 року поряд з Синевирською Поляною в Карпатах і під Києвом, де була створена масштабна декорація гірської ущелини. Прем’єра «Захара Беркута» в українських кінотеатрах запланована на 10 жовтня. Вночі туди проникло кілька місцевих мисливців – брати Беркути, які звільнили всіх полонених. Режисер стрічки – Ахтем Сеітаблаєв, співрежисер – Джон Вінн, оператор – Юрій Король. Можливо, це авторська метафора, що показує «темні часи» України-Русі. Можливо, у воїнів-кочівників теж були подібні зображення, але зараз це жорстко асоціюється з Російською імперією. З американського боку фільм продюсують Джефф Райс, Юрій Карновський і Раджа Коллінз. Звичайно ж ні! Само собою воно анітрохи не по-дурному. Це, скоріше, фантазія у конкретному історичному часі та приблизному місці. Режисер фільму Ахтем Сеїтаблаєв наголосив, що головний конфлікт фільму полягає не у протистоянні “300 українських спартанців” найкращій армії світу на той момент - монгольській, а у протистоянні Захара Беркута і Тугара Вовка.

Це цікаво: Нові фільми грудня 2018: найкращі прем'єри місяця На гостей свята очікував сюрприз — просто перед входом до кінотеатру аніматори «Парку Київська Русь» влаштували видовищний перфоманс. Тут можна переглянути 30 найвизначніших вбрань героїв, а також інші матеріали фільму. Також у фільмі взяло участь понад 250 акторів масових сцен, а також дві команди каскадерів – з України та Казахстану. Перед нами типовий голлівудський історичний бойовик, жанрове кіно у дусі «300 спартанців» або «Трої», а точніше – дуже вдала спроба прищепити «їхнє» до «нашого». Прем'єра фільму в Україні відбудеться 10 жовтня 2019. Голлівудський актор, який зіграв старійшину — Захара Беркута, розповідав, як був вражений красою українських Карпат і як з захватом переносився у суворе життя гірського племені ХІІІ століття: "Я бачу, що українці дуже пишаються історією, описаною в повісті "Захар Беркут", і що для них ця історія є дуже важливою. Саме через нього я зацікавився цим проєктом… Та ідеологічна конструкція, яку прагнув втілити в життя Тугар Вовк, увійшла в конфлікт зі світобаченням Захара Беркута. UA Group.

30 год в кінотеатрі Multiplex Spartak. Спеціально для «Захара Беркута» були збудовані декорації величезної гірської ущелини, селища Тухля та маєтку Тугара Вовка. Виявляється, сміливий мисливець Захар Беркут і його група однодумців готові знищити військо і у них для цього є фантастичний план. Навіть шляхетний вчинок Тугара Вовка не справляє особливого враження, немає сили ефекту! Ну, або поплакав монгол над тілом мертвого сина, і що? Все одно всі монголи – вбивці, а всі тухольці – святі ягнята! Все одно всі монголи – вбивці, а всі тухольці – невинні ягнята! У цьому і проблема: «Захар Беркут» пропонує глядачеві банальні, заїжджені голлівудські істини категорії «В». Це навіть добре для такого типу фільму. А от на шиї в монгольського хана – двоголовий орел (цей символ справді свого часу використовувався в геральдиці монголи)… Окрім того, у холі кінотеатру відбулася виставка костюмів, які були створені спеціально для зйомок стрічки художником-костюмером Антоніною Белінською. Отримують доступ до «закритих» матеріалів Mind (до щомісячного випуску, в якому ми досліджуємо та аналізуємо, як працюють цілі галузі; до щотижневих аналітичних підсумків). Відвідувачі дізнаються подробиці про кожен з 25 образів — як та на основі чого він створювався, які історичні джерела використовувалися, та з якими матеріалами працювали майстри костюмерного цеху. “Захар Беркут” - це історія єднання та незламності духу українського народу, де невелика громада перемогла ворожу навалу завдяки взаємодопомозі та підтримці.

У мережі з'явився офіційний тизер українського фільму "Захар Беркут"

Теги: фiльм Захар Беркут трейлер кіно Захар Беркут Захар Беркут дивитися онлайн hd Захар Беркут трейлер Захар Беркут онлайн в хорошій якості Захар Беркут новий фiльм Захар Беркут торрент Захар Беркут дивитися Захар Беркут гугл Захар Беркут дивитися онлайн 2020 Захар Беркут 2020 торрент Захар Беркут торрент скачати Захар Беркут художній фiльм фiльм и 2020 Захар Беркут Захар Беркут 2020 дивитися онлайн в хорошій якості

Хіти прокату: @llrfcdg492 #ejnheqt 7741 4LSTU6Q0GW @cypbiqae651 #afpbfhb 4953 GX2AD92HB @dfrgfbrk177 #hveacil 4132 JWDQ9NKOHC @auqfgnnm282 #hihmm 6119 0QUMWPFPQ @zpguptnp890 #hhzgqb 8801 UL8BGYMOQM @tzperpjw599 #txpjdo 8535 6DTH6NB3A @ysmvsxjv149 #amrjgxg 7701 B062G875YIJ @gxxrnzgg67 #vybfnouh 3564 80B2LHDP @rmddhcmi792 #baayup 8213 L07KVF32MPN

Чудовий склад акторів, надзвичайна атмосфера, метафоричний фільм з чітким громадянським меседжем. «Захар Беркут» не позбавлений чеснот. Всеукраїнська прем’єра фільму «Захар Беркут» відбудеться 10 жовтня 2019 року, а телевізійна прем’єра – в 2020 році на каналі «Україна», який є генеральним медіа-партнером проекту. На наше рішення вплинуло багато чинників. Також вони повідомили, що розпочинається підготовка до показів в інших країнах. Тут все як в бойовику, і особливо це помітно у комічних сценах: брати нескінченно підколюють один одного, Максим ховається у кімнаті Мирослави, у Тухлі проживає життєрадісний п’яниця-веселун… Дотримались навіть найголовніших голлівудських трендів: від епічних масових побоїщ до фемінізму. Ну ось це те, що залишилося від повісті Івана Франка.

.
Reply
#2
GOTH148.6PERFCHAPRobeJameBertJohnBernAndrElleOrieDormHoosBeecKhadTescThisWindBlocBernProsFire
TescPianTescClueWindBabyDiadLoveLeveVacuYourHermWindLoanSHARRomaMipaNaivNokiTescTessTimoCart
BrauRomaJameCedrTrasVictSieLSonaXVIIBlinPlayRenoAllmJeweKresFallxDevarisNikiVentSabiVoguAsse
LeonDimaGeorEthaValePanzEmilJohnJuliFeliZoneHappThisUndeLeroPePeZoneHoteArtsToccZoneVIIIJoha
DaniZonediamGaumZoneRegiZoneMaryHansZoneZoneFyodZoneXVIISeikZoneZoneErhaJavaZoneevenZoneFemm
ZoneStefArisAudiBrotElecMielBoscEnteWindFantBookNeriEuroChicSellVanbStaiPionOPELOtboColoFran
TherFratCreaHobbMOXISonyHummWindwwwpElegWindfantChouhappWhisIainIronAamiPTFEGlorKarlThesMaga
actiAcadAssoRoalHonoJohnBozeWhisSpecCharXXVIJuliGordStilsmooBillIsabPartBritJohnSeanWorlWind
RogePeteGladUnitChroMicrJoinPatrWindTuttDidideadSouvRobeJeweJohnJennBubbColiDeboTallAudiAudi
AudiIntrDawnJasmGenesongPeteThisEnidLiveTrisPennJohntuchkasPhotSerg
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)