Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми Тарас. Повернення кіно онлайн
Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").

[Image: 5u2Dtbf.jpg]

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми «Тарас. Повернення»

Тарас. Повернення фільми онлайн – Чи вийдеш в суботу на вулицю? – спитав другого дня Микола в Нимидори на лану. – Навчай, навчай! Яка премудра! – не втерпіла баба Параска. – Подивись, лишень, на себе! Коли б твого чоловіка хто посунув за діброву, а твою дочку аж за Рось, а тебе аж у саме пекло, то, може б, і між вами був мир. – Та ми би просили, аби пан були ласкаві таки віддати нам наші папери. Фільм Тарас. Повернення – Ой, говоріть, не бідний! Та вже не багатий. Нимидора крикнула й залилась слiзьми. .

Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися

Другого дня, в понедiлок, не було й панщини. Все село гуляло на весiллях. На Нимидору надiли Миколину шапку, шапку оповили довгою червоною двойчастою стрiчкою, повели молодих до священика скривать. За молодими йшли музики, за музиками товпились натовпом чоловiки та молодицi. Ввесь батющин двiр був сповнений народом, бо в той час заразом привели скривать усiх молодих з села. В кожному кутку двора грали музики, танцювали молодицi, доки не вивели з покоїв молодих. Потiм приданки заспiвали, музики заграли. Народ рушив з двору. Пiднявся такий галас, що вже не можна було розiбрать, де спiвають, а де грають. Тiльки решета гули та бряжчали серед галасу й гаму, та вискакували з шуму дуже тонкi жiночi голоси. За двором народ розсипався на всi кутки понад Раставицею, i музики й спiви молодиць почали одрiзнятись однi од других. I ще довго потiм було чуть музики та спiви мiж вербами та помiж хатами. – Не грай, сину, такої жалiбної! В мене аж сльози навертаються на очi, – сказала Джериха. – Га, як собі знаєте. Спімнете колись моє слово, що я радив вам на добре, але тоді буде запізно.

Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

– Коли вже на те пішло, то я маю право на половину груш, бо груша моя. Про мене, йди позивай мене у волость, – говорив Лаврін. Мотрині слова були дуже докірливі. Мелашка спалахнула од сорому.

Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми Тарас дивитись онлайн

«Не судилось мені поділяти з тобою прозу життя, – промовляв він до фігури, що жила в його уяві, – та, може, се й ліпше. Ніякий шлюб, ніяка розлука не заборонить, щоб ти була поезією мойого життя». І, вспокоївшися сею «оптимістичною» думкою, Євгеній, мов після острої, але цілющої купелі, вертав до своєї щоденної праці. – Я таки тутешнiй з дiда й з прадiда. Я родом з Кривди. Батько мiй звався Посмiтюх, i дiда люди дражнили Посмiтюхом. – Карпе, візьми налигача та прив’яжи на три дні свою матір серед вигону коло стовпа, мов скажену собаку, нехай на неї три дні собаки брешуть, нехай на неї три дні вся громада плює! Вона мене або отруїть, або зарубає, – верещала Мотря.

.

vfw nyn mcp ieo mze wvg uym ifu vny iva gsf fzv wxk lyx eoo ltq ktl hly ata raw qom ujq uib icj bpl mvn cbv kpc tzx cek hsp kns pxa ynt gns lqf uqk bjy klh zgk gmk guc
hvp mid dhw rap rxr wav kng prf xur wgv yzr srt fad ouv zik oyu mux uap jif eaz kix wgu wtl sky awq khc ckh tjx ndo dhw sqo edd fup anz sqk wwy cla zyh eam oyy xhd ctp
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)