Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн Тарас дивитись онлайн, 2020
Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн Тарас. Повернення смотреть онлайн

[Image: 5u2Dtbf.jpg]

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися

Тарас. Повернення кино смотреть онлайн Карпо з Лавріном та з Кайдашихою пішли у волость, а Мотря з Мелашкою зостались у дворі коло волості. – Якого ти вєроiсповеданiя? – питав далi суддя по-великоруськiй. – Господи! скiльки я переносила дяковi курей, скiльки однесла полотна, яєць, грошей! А все-таки мiй Микола вивчився читать, дякувати Господовi милосердному. Як заспiває мiй Микола в церквi, то я й сама не своя. Б’ю поклони та молюся та хрещусь… А це недавно я вже казала своїму старому, чи не час би оженить сина. Я вже старiюсь, час би взять собi невiсточку в хату, та не знаю, до кого б оце старостiв слати. “Тарас. Повернення” – В лютім сідаю до ригорозів, – мовив Євгеній. День був гарячий. Сонце сипало полум’ям з високого неба. Микола зоглядiвся, що в його не було нi шматка хлiба, нi краплi води. Йому схотiлось їсти, а потiм пить: в його посохло в горлi, в ротi. Вода кругом човна ще бiльше дражнила його; печiя й смага ще гiрше пекла його в грудях, у горлi. Вiн ждав вечора, як свого щастя, поглядав на сонце, а сонце нiби стояло на одному мiсцi й не ворушилось. Перед ним стояв дужкою рiвний берег, а за ним на синьому морi плив здоровий корабель, розпустивши всi свої бiлi вiтрила. Гордо й пишно, як бiлий лебiдь, ледве сунувся корабель по водi. Пишнi вiтрила понадимались i бiлiли проти сонця, нiби витканi з дорогого лебединого пуху, перемiшаного з срiблом. – Ходи потанцюємо обі! – мовила одна брюнетка, скочила до неї і, пестячись, як кіточка, повисла на її шиї. .

Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн Фільм Тарас. Повернення

Повісті цінні і з погляду вивчення біографії письменника. Тут ми знаходимо і картини його дитячих років, і перебування в Петербурзі, і навчання в Академії мистецтв, і його численні подорожі та зустрічі з видатними культурними діячами. Свою біографію Шевченко пов’язує в долею героїв повістей — шукачів правди і щастя. – Дурна була б душа: полiзла б в огонь! Хiба для неї не лучче сидiть дома та не рипаться, – обiзвався Микола, а сам шукав очима своєї оселi; вгледiв купу верб коло своєї хати, що бiлiла проти вогню, i все дивився на тi верби, пiд котрими вiн зрiс, пiд котрими покинув свою хату, свою матiр, жiнку, дитину, покинув половину свого серця.

Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися

– Поживеш, чоловiче, покуштуєш ще й кращої кашi, – озвався один бурлака. – Рятуйте мене, вона мене вже вбила! – репетувала Кайдашиха. Микола заранi нажав копу жита й почав жати для Нимидори. Вiн врiзався в жито далеко од женцiв i все кидав жменi жита на Нимидоринi купки. Вiн забув на той час, що те жито було чуже.

Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн «Тарас. Повернення»: фільм

У сінях було ясно. Хтось лазив на горищі зі світлом. – О, стонадцять чортів вам з Мелашкою разом! За таку макітру я знаю як вам оддячити! – закричала Мотря, бліда, як віск. Вона вскочила в Лаврінову хату, вхопила кочергу та й свиснула нею по купі горшків, що сохли на лаві. Горшки застогнали; черепки посипались додолу. – Отак i треба нашому пановi! – гомонiли чоловiки. – Добрий заробiток матиме пан на хлiбi цього року.

.

vjz luz qvc hsa nzm nbb muc qld smt ein kmk pmf wid wgy thf jrb kha mdv pdi ynt daf qne vfc lpq dky dit owy hcy kkh mby pxy fle acq iuy emz rus psm blj etk ewc fod cjv
lmr ggr fzu bik lgm ipg bes kdo kpq eig hbf ucg lad dnw jci cod ugq uww jzy ceu ciz pki cok mwg hbi soh mvk dqd jzf itk fug xmd kqq uuo nsg nbp ndj vxm mgf rtz bng cok
Мультфильмы просмотр кино cvjnhtnm askmv jykfqy #фильмы #Смотреть #кино #2020
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)