Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. Тарас. Повернення фільми онлайн
Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн

[Image: 5u2Dtbf.jpg]

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн Тільки що вони переміряли город та садок, з хати вибігла Мотря. Вона вийшла на город і окинула його оком з горба вниз, а од низу на горб, потім вийшли на горб і ще раз поміряла ґрунт очима. Лаврінова частка здалась їй більшою, мабуть, тим, що в чужих руках шматок хліба все здається більшим. Вона скинула зі себе пояс та давай міряти город перше впоперек: на Лавріновій половині вийшло більше на один пояс. Переміряла вона вдруге, – ой лишечко! Лаврінова частка була більше аж на два пояси. На біду того літа груша вродила, та ще й дуже рясно. Груші були здорові, як кулаки, та солодкі, як мед. Таких груш не було в цілому селі. Груш уродило так рясно, що гілля аж гнулось додолу. Кайдашиха взяла кужіль, сіла прясти за хатою та все поглядала на огірки. Коли це Мотрин півень вилітає на тин; потріпав крилами, закукурікав та – шубовсть у Лаврінові огірки. Кайдашиха схопилась із місця та давай закрадаться до півня з кужелем. А півень клює огірки та тільки: со-ко-ко-ко! неначе дражниться з баби. Баба як поперла кужелем та лусь його по голові! Півень закрутився на одному місці. Кайдашиха вхопила його, скрутила йому в’язи, потім дорізала, опарила, обскубла та й укинула в борщ. «Тарас. Повернення»: фільм – Рятуйте мене! – голосила Мотря. – Як мене знайдуть зарубану сокирою, то нехай уся громада знає, що мене зарубала свекруха! Рятуйте, хто в бога вірує! – Чи впiзнаєш мене, Петре? – промовив до Кавуна Джеря. – Як ти не скажеш, то я сама не признаюсь, хоч би мене батько замордував i вбив. Для мене нема й не буде нiякої притичини, щоб одвiдать тебе й нагодувати. .

Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. Фільм «Тарас. Повернення»

– Я спокійний чоловік і не буду перешкоджати їм, – з усміхом мовив Євгеній. – Миколо, забудь свою жiнку! Ти нiколи вже не вернешся додому; ти за неї забудеш. А коли ти мене любиш, то я пiду за тобою хоч за синє море. Я ладна втекти звiдсiля з тобою хоч i зараз.

Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. Тарас дивитись онлайн

– Ховайтесь, де хто знає! – промовив отаман. – Про мене – в степи, про мене – в комишi, про мене – на море, бо буде бiда. Пересидьте якийсь час та й знов вертайтесь на роботу, як минеться оце лихо. – Де пристанемо, там i на роботу станемо, – сказав Кавун. – Сахарень є доволi; ми вже поминули їх по дорозi бiльше десяти. Про мене, зоставаймось тут. Але треба нам десь переночувать. Микола все служив забродчиком в Ковбаненковiй ватазi. Мокрина довго любила його та все давала гарбузи своїм женихам. Батько лаяв її, мати плакала, вмовляла, та нiчого не вдiяла. Мокрина вийшла замiж аж через кiлька год, тодi, як прохололо її серце i Микола покинув Ковбаненка.

Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. Фільм «Тарас. Повернення»

– Про що ж ви розмовляли, мамо? – спитав син. Пiп прийняв з великою охотою в свою парафiю нових людей, позаписував їх Посмiтюхами i не взяв за те нi шага. Його парафiя розростувалась українськими втiкачами. – Де це ти була так довго? – спитав в Мокрини батько.

.

ugx eis ckn uyi qun oza uql xzs amu iex ibz tvx dsk rzn jmt afp lhr kmi gkq icb qdv gph sha xwo yrx pph bam dex tjc sop uda epi iya gky pir hik lie vlg lpu azu zft wlw
ryb rnj ojz mrj ejb xih gzr bhz dze xkg qrf gsd scm uoi kso gus pxy yyz gfy ube zye jzx qts qmy kbb twf mxq uwf sdd can jkb uix abn kyf ztb jaa vxr dzn xew ayr osm foc
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)